Duemmel 687.0025-D
Ultramini työkalupidin Ø7 + Ø8 / Ø8 + Ø10
EAN-koodi: 687.0025-D-duemmel
Uransorvaus, sorvaus ja muotosorvaus alkaen Ø 0,2 mm
Työkalupidin
Ø 16 - 25,4 mm
Terälle, jonka D min. 6,8 - 7,8 mm ja D min. 7,8 - 10,5 mm
Ø d2
7 mm
Halkaisija
Ø d3
8 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d g6
25 mm
Pituus
L2
95 mm
Pituus
L3
10 mm
L4
75 mm
Kiristysmomentti
1,2 Nm