Duemmel L1P5.0407-15/P04C
Ultramini Performline kierresorvausterä – täysprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-koodi: L1P5.0407-15/P04C-duemmel
Metrinen ISO-kierre, täysprofiili, sisäkierre
D min. 2,4 - 7,0 mm
Ø D min.
5 mm
Nousu
P
0,75 mm
b
0,09 mm
Pituus
L1
15 mm
Mitta
H1
0,4 mm
Mitta
E
0,45 mm
f
1,9 mm
a
5 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm