Duemmel R1P7.0815-15/P04C
Ultramini Performline kierresorvausterä – täysprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-koodi: R1P7.0815-15/P04C-duemmel
Metrinen ISO-kierre, täysprofiili, sisäkierre
D min. 2,4 - 7,0 mm
Nousu P = 0,5 - 1,5
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
7 mm
Nousu
P
1,5 mm
Kierre
M
M8
Leveys
b
0,18 mm
Pituus
L1
15 mm
Mitta
H1
0,81 mm
Mitta
E
0,75 mm
f
2,8 mm
a
6,3 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
7 mm