Duemmel RP06.NP27-22/P04C
Ultramini Performline kierresorvausterä – osaprofiili, NPT 60°
EAN-koodi: RP06.NP27-22/P04C-duemmel
NPT-kierre, osaprofiili, sisäkierre
D min. 6,0 mm
Ø D min.
6 mm
Nousu
P
27 "
Leveys
b
0,06 mm
Pituus
L1
22 mm
Mitta
t
1 mm
Mitta
E
0,8 mm
f
2,3 mm
a
5,3 mm
Pituus
L
37 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm