Duemmel LP05M0150-25/K10F
Ultramini Performanceline uransorvausterä
EAN-koodi: LP05M0150-25/K10F-duemmel
Uransorvaus nirkonsäteellä ja läpijäähdytyksellä
D min. 5,0 mm
Uran syvyys t max. 1,0 mm
uransorvaus läpijäähdytyksellä
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
N
Pienin halkaisija
Ø D min.
5 mm
Leveys
b
1,5 mm
R
0,1 mm
Pituus
L1
25 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1 mm
Mitta
f
1,9 mm
Mitta
a
4,4 mm
Pituus
L
40 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm