Duemmel LP06M0198-15/P04C
Ultramini Performanceline uransorvausterä
EAN-koodi: LP06M0198-15/P04C-duemmel
Uransorvaus nirkonsäteellä ja läpijäähdytyksellä
D min. 6,0 mm
Uran syvyys t max. 1,8 mm
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
1,98 mm
R
0,1 mm
Pituus
L1
15 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1,8 mm
Mitta
f
2,3 mm
Mitta
a
5,3 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm