Duemmel ZH22.1612.42.E.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH22.1612.42.E.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Kuvaus Symboli Arvo
Malli
DIN 6535 HE
Min. reiän halkaisija
D min
22,0 mm
Kokonaispituus
l 1
100 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Halkaisija
Ø d1
12 mm
Pituus
L2
42 mm