Duemmel ZH28.2013.35.A.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH28.2013.35.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Kuvaus Symboli Arvo
Malli
DIN 6535 HA
Min. reiän halkaisija
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
l 1
104 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
104 mm
Halkaisija
Ø d1
13,5 mm
Pituus
L2
35 mm