Duemmel ZH28.2020.35.E.SM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH28.2020.35.E.SM-duemmel
Raskasmetallinen jyrsintyökalu (DENSIMET®)
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
l 1
145 mm
Malli
DIN 6535 HE
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
145 mm
Halkaisija
Ø d1
20 mm