Duemmel ZH33.1209.32.A.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH33.1209.32.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Kuvaus Symboli Arvo
Kokonaispituus
l 1
100 mm
Malli
DIN 6535 HA
Min. reiän halkaisija
D min
33,0 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
12 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Halkaisija
Ø d1
9 mm
Pituus
L2
32 mm