Duemmel ZH8.1005.10.A.ST
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-koodi: ZH8.1005.10.A.ST-duemmel
Teräksinen jyrsintyökalu
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
7,0 mm
Kokonaispituus
l 1
60 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
10 mm
Kokonaispituus
L1
60 mm
Halkaisija
Ø d1
4,8 mm
Pituus
L2
10 mm