SFT M08.1202.32
Liikkuva vaste, sileät leuat
EAN-koodi: M08.1202.32
Liikkuva vaste sileillä leuoilla joissa kierrereiät lisäleukoja varten. Valmistusmaa Saksa
Kuvaus Symboli Arvo
Leuan leveys
B
32 mm
Leuan korkeus
H
15 mm
Leuan syvyys
B1
22 mm