SFT CP200.50.001
Kiinnityskisko System 50
EAN-koodi: CP200.50.001
L
200 mm
Leveys
B
50 mm
Korkeus
H
80 mm
Reikäväli
L1
- mm
Reikäväli
L3
100 mm