Dümmel 607.A06.20HM
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: 607.A06.20HM-duemmel
Kovametallinen aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
Yhteensopiva oikea- sekä vasenkätisten terien kanssa
Kuvassa työkalu oikeakätisellä terällä
D min
7,0 mm
Total längd
l 1
41 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
6 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Kokonaispituus
L1
41 mm
Längd
L2
20 mm