Dümmel 607.A06.40HM
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: 607.A06.40HM-duemmel
D min
7,0 mm
Total längd
l 1
61 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
6 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Kokonaispituus
L1
61 mm
Längd
L2
40 mm