Dümmel 607.A06.50HM
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: 607.A06.50HM-duemmel
Kuvassa työkalu oikeakätisellä terällä
Description Symbol Value
Total längd
l 1
71 mm
Minsta håldiameter
D min
7,0 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
6 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Kokonaispituus
L1
71 mm
Längd
L2
50 mm