Dümmel 607.A06.60HM
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: 607.A06.60HM-duemmel
Kuvassa työkalu oikeakätisellä terällä
Description Symbol Value
Total längd
l 1
81 mm
Minsta håldiameter
D min
7,0 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
6 mm
Diameter
Ø d1
4,8 mm
Kokonaispituus
L1
81 mm
Längd
L2
60 mm