Walter Tools F2481-4.03
HSC-brotschar av solid hårdmetall
EAN-kod: 4031132346724
D-reaming-thru-hole-Icon
D-Drallw-links-Icon D-IK-Reiben-radial-Icon D-Tol-H7-Icon
Tolerans för 1/100-mätning: +0,004 mm
P
M
K
N
S
H
O
Kontrollerar lagersaldo
You need to log in before purchasing. Request credentials here.
Ask about this product
Ask about this product
Video
Technical details
Description Symbol Value
Skärdiameter
Dc
4,03 mm
Kontaktdiameter
d1
6
Skärdiameter
d3
3,4 mm
Skärlängd
Lc
12 mm
Skaftlängd
l5
36 mm
brukbar längd
l3
34 mm
Total längd
l1
75 mm