Dümmel L614.SQ12.ST.A
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu, offset
EAN-kod: L614.SQ12.ST.A-duemmel
Vasenkätinen offset aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
Vasenkätinen työkalu - oikeakätinen terä
Kuvassa oikeakätinen työkalu jossa vasenkätinen terä
Description Symbol Value
skaftbredd
B
12 mm
Shank height
h/b
12 mm
Total längd
l 1
100 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Viiste
C
4 mm