Dümmel L614.SQ16.ST.A
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu, offset
EAN-kod: L614.SQ16.ST.A-duemmel
Vasenkätinen offset aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
h/b
16 mm
Total längd
l 1
120 mm
skaftbredd
B
16 mm
Kokonaispituus
L1
120 mm
Viiste
C
5 mm