Dümmel L614.SQ25.ST.A
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu, offset
EAN-kod: L614.SQ25.ST.A-duemmel
Vasenkätinen offset aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
B
25 mm
Shank height
h/b
25 mm
Total längd
l 1
150 mm
Kokonaispituus
L1
150 mm
Viiste
C
9 mm