Dümmel L614.SQ16.ST
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: L614.SQ16.ST-duemmel
Vasenkätinen aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
B
16 mm
Shank height
h/b
16 mm
Total längd
l 1
125 mm
Kokonaispituus
L1
125 mm
Viiste
C
6 mm