Dümmel L618.SQ25.ST
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: L618.SQ25.ST-duemmel
Vasenkätinen aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
Vasenkätinen työkalu - oikeakätinen terä
Kuvassa oikeakätinen työkalu jossa vasenkätinen terä
Description Symbol Value
Total längd
l 1
150 mm
skaftbredd
B
25 mm
Shank height
h/b
25 mm
Kokonaispituus
L1
150 mm
Viiste
C
15 mm