Dümmel R618.SQ25.ST
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
EAN-kod: R618.SQ25.ST-duemmel
Oikeakätinen aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
Oikeakätinen työkalu - oikeakätinen terä
Kuvassa oikeakätinen työkalu
Description Symbol Value
Total längd
l 1
150 mm
skaftbredd
B
25 mm
Shank height
h/b
25 mm
Kokonaispituus
L1
150 mm
Viiste
C
15 mm