Dümmel LS014.1415.02AL41F
Minicut-aksiaalipistoterä
EAN-kod: LS014.1415.02AL41F-duemmel
Aksiaalipisto ja -uransorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Description Symbol Value
min. pistohalkaisija
D min.
14 mm
Funktionell bredd
f
9,0 mm
Pistoleveys
b +0.03
1,50 mm
Nirkonsäde
R
0,2 mm
skärtjocklek
s
8,3 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm