Dümmel LS014.1425.02AL41F
Minicut-aksiaalipistoterä
EAN-kod: LS014.1425.02AL41F-duemmel
f
9,0 mm
min. pistohalkaisija
D min.
14 mm
Pistoleveys
b +0.03
2,50 mm
Nirkonsäde
R
0,2 mm
skärtjocklek
s
8,3 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm