Dümmel LS008.0079/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS008.0079/AL41F-duemmel
Uransorvausterä DIN 471/472 lukkorengasurien sorvaukseen
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
D min
8,0 mm
Funktionell bredd
f
4,8 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
- mm
Pistoleveys
b +0.03
0,79 mm
skärtjocklek
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm