Dümmel LS008.0080/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS008.0080/AL41F-duemmel
D min
8,0 mm
Funktionell bredd
f
4,8 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
0,8 mm
Pistoleveys
b +0.03
0,83 mm
skärtjocklek
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm