Dümmel LS008.0157/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS008.0157/AL41F-duemmel
D min
8,0 mm
Funktionell bredd
f
4,8 mm
b +0.03
1,57 mm
skärtjocklek
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm