Dümmel LS008.0200/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS008.0200/AL41F-duemmel
O
Description Symbol Value
Funktionell bredd
f
4,8 mm
Minsta håldiameter
D min
8,0 mm
b +0.03
2,00 mm
skärtjocklek
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm