Dümmel LS009.0100/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS009.0100/AL41F-duemmel
D min
9,0 mm
Funktionell bredd
f
5,5 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
- mm
Pistoleveys
b +0.03
1,00 mm
skärtjocklek
s
3,6 mm
Liitoshalkaisija
d
6,2 mm