Dümmel LS14.0815.45/AL41F
Minicut-viisteensorvausterä 45°
EAN-kod: LS14.0815.45/AL41F-duemmel
Sisäpuolisen viisteensorvausterä
D min
14,0 mm
Max. skärdjup
t max.
1,5 mm
Funktionell bredd
f
9,0 mm
Lastuamissyvyys
t
0,2 mm
skärtjocklek
s
5,3 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm