Dümmel LS14.1867.02/CBN
Minicut-sorvausterä 18°
EAN-kod: LS14.1867.02/CBN-duemmel
Sitkeä CBN -laatu sovelluksiin, joissa on pienempi lastuamisnopeus. Sopii karkaistulle teräkselle,
hakkaavaan työstöön sekä valuraudalle.
f
8,7 mm
Beta
β
18 °
Minsta håldiameter
D min
14,0 mm
Gamma
ɣ
8 Deg
Nirkonsäde
R
0,2 mm
skärtjocklek
s
5,3 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm