Dümmel LS18.0400.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS18.0400.00/AL41F-duemmel
Uranpistoterä
O
Description Symbol Value
Max. skärdjup
t max.
6,0 mm
Funktionell bredd
f
12,0 mm
Minsta håldiameter
D min
18,0 mm
Pistoleveys
b +0.03
4,00 mm
skärtjocklek
s
5,6 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm