Dümmel LS20.0200.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-kod: LS20.0200.00/AL41F-duemmel
Uranpistoterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Description Symbol Value
Funktionell bredd
f
14,0 mm
Minsta håldiameter
D min
20,0 mm
Max. skärdjup
t max.
8,0 mm
Pistoleveys
b +0.03
2,00 mm
skärtjocklek
s
5,6 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm