Dümmel LS11.1020.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS11.1020.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Description Symbol Value
Stigning
P
2,0 - 2,5 mm
Funktionell bredd
f
6,7 mm
Skärfaslängd
b
0,25 mm
Minsta håldiameter
D min
11,0 mm
Lastuamissyvyys
t
1,08 mm
skärtjocklek
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Nirkon etäisyys
E
3,15 mm