Dümmel LS14.0815.01/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – osaprofiili, ISO-metrinen 60°
EAN-kod: LS14.0815.01/AL41F-duemmel
60° osaprofiili kierresorvausterä
O
Description Symbol Value
Stigning
P
1,5 - 1,75 mm
Funktionell bredd
f
9,0 mm
Skärfaslängd
b
0,18 mm
Minsta håldiameter
D min
14,0 mm
Lastuamissyvyys
t
0,81 mm
skärtjocklek
s
5,4 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm
Nirkon etäisyys
E
4,3 mm