Dümmel Z12.0015.30/AL41F
Minimill-sädejyrsinterä
EAN-kod: Z12.0015.30/AL41F-duemmel
D min
12,0 mm
Number of cuttinge edges
Z
3
skärtjocklek
s
3,5 mm
Nirkonsäde
R
1,5 mm
Lastuamishalkaisija
Ø DS
11,7 mm
Lastuamisleveys
b +0.03
3 mm