Dümmel ZH28.1614.42.B.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-kod: ZH28.1614.42.B.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Description Symbol Value
Fig
Malli
DIN 6535 HB
Minsta håldiameter
D min
28,0 mm
Total längd
l 1
100 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Diameter
Ø d1
14,3 mm
Längd
L2
42 mm