Dümmel ZH28.1614.60.A.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-kod: ZH28.1614.60.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Description Symbol Value
Fig
Malli
DIN 6535 HA
Minsta håldiameter
D min
28,0 mm
Total längd
l 1
130 mm
Monteringsdiameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
130 mm
Diameter
Ø d1
14,3 mm
Längd
L2
60 mm