Dümmel LS008.0099/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-code: LS008.0099/AL41F-duemmel
Uransorvausterä DIN 471/472 lukkorengasurien sorvaukseen
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Description Symbol Value
Minimum hole diameter
D min
8,0 mm
Functional width
f
4,8 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
- mm
Pistoleveys
b +0.03
0,99 mm
Insert thickness
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm