Dümmel LS18.0200.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-code: LS18.0200.00/AL41F-duemmel
t max.
6,0 mm
Functional width
f
12,0 mm
Minimum hole diameter
D min
18,0 mm
Pistoleveys
b +0.03
2,00 mm
Insert thickness
s
5,6 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm