Dümmel LS20.0350.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-code: LS20.0350.00/AL41F-duemmel
O
Description Symbol Value
Functional width
f
14,0 mm
Minimum hole diameter
D min
20,0 mm
Max. depth of cut
t max.
8,0 mm
Pistoleveys
b +0.03
3,50 mm
Insert thickness
s
5,6 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm