Dümmel LS65.150.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-code: LS65.150.00/AL41F-duemmel
Uranpistoterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Description Symbol Value
Functional width
f
11,5 mm
Minimum hole diameter
D min
17,0 mm
Max. depth of cut
t max.
6,5 mm
Pistoleveys
b +0.03
1,50 mm
Insert thickness
s
5,0 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm