Dümmel LS08.NP18.02/AL41F
Minicut-kierresorvausterä – täysprofiili, NPT
EAN-code: LS08.NP18.02/AL41F-duemmel
f
4,8 mm
Cutting edge chamfer length
b
0,05 mm
Minimum hole diameter
D min
8,0 mm
Pitch
P
18 "
Profiilikorkeus
H1
1,19 mm
Insert thickness
s
3,5 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm
Nirkon etäisyys
E
2,6 mm