Dümmel ZH28.ER25.1435.42
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.ER25.1435.42-duemmel
Description Symbol Value
Overall length
l 1
73 mm
Minimum hole diameter
D min
28,0 mm
Kokonaispituus
L1
73 mm
Diameter
Ø d1
14 mm
Length
L2
35 mm
Diameter
ØD
42 mm