Dümmel ZH28.2013.35.E.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.2013.35.E.HM-duemmel
l 1
104 mm
Fig
Malli
DIN 6535 HE
Minimum hole diameter
D min
28,0 mm
Mounting diameter
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
104 mm
Diameter
Ø d1
13,5 mm
Length
L2
35 mm