Dümmel ZH28.2020.90.A.SM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.2020.90.A.SM-duemmel
Raskasmetallinen jyrsintyökalu (DENSIMET®)
Description Symbol Value
Overall length
l 1
200 mm
Fig
Malli
DIN 6535 HA
Minimum hole diameter
D min
28,0 mm
Mounting diameter
Ø d h6
20 mm
Kokonaispituus
L1
200 mm
Diameter
Ø d1
20 mm