Dümmel ZH28.1314.10.A.ST
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH28.1314.10.A.ST-duemmel
Teräksinen jyrsintyökalu
Description Symbol Value
Minimum hole diameter
D min
28,0 mm
Overall length
l 1
70 mm
Fig
Malli
DIN 1835 A
Mounting diameter
Ø d h6
13 mm
Kokonaispituus
L1
70 mm
Diameter
Ø d1
14 mm
Length
L2
10,7 mm