Dümmel ZH33.1609.33.A.HM
Minimill-jyrsintyökalu
EAN-code: ZH33.1609.33.A.HM-duemmel
Kovametallinen jyrsintyökalu
Malli
DIN 6535 HA
Minimum hole diameter
D min
33,0 mm
Overall length
l 1
100 mm
Mounting diameter
Ø d h6
16 mm
Kokonaispituus
L1
100 mm
Diameter
Ø d1
9 mm
Length
L2
33 mm